Plus

Praca w Call Center

Poniżej prezentujemy listę stanowisk w Departamentcie Obsługi Klienta.

Konsultant ds. Obsługi Klienta
w Departamencie Obsługi Klienta w Łodzi
(Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną)

Nr Ref. W/DOKJK

Zadania:

  • Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów sieci Plus (obsługa połączeń przychodzących)
  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez Polkomtel Sp. z o.o.
  • Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych
  • Praca w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenie wstępne
  • Rozbudowany system szkoleń
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej z możliwością kontynuacji zatrudnienia w strukturach Polkomtel Sp. z o.o.
  • Dobre i przyjazne warunki pracy
  • Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży
  • Praca w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Motywacja do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, złóż CV oraz list motywacyjny na adres: ccrekrutacja@plus.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Informacje uzyskane w procesie rekrutacji objęte są klauzulą poufności. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883) prosimy o zamieszczanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.