Plus

Piknik Wiedzy

W Polkomtel S.A. wielką wagę przywiązujemy do polityki pracowniczej, która nie tylko umożliwia podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie wiedzy, ale również pozwala na realizację nowatorskich pomysłów zgłaszanych przez pracowników.

Przykładem tego są organizowane co roku Dni Wiedzy, które odsłaniają ogromny potencjał tkwiący w zespole Polkomtela.

Tegoroczne Dni Wiedzy miały formę prawdziwego pikniku. Piknik Wiedzy podzielono na strefy:

  • Strefa Techno,
  • Sponso-Ring,
  • Apetyt na Zdrowie,
  • Kafejka Managera,
  • Dotknij Marzenia.

Na łonie natury, przy pięknej słonecznej pogodzie, pracownicy uczestniczyli w panelach, wykładach i warsztatach, odbywających się w dosyć nietypowej scenerii - w namiotach.  

Ponadto na pracowników czekały niezliczone atrakcje i niespodzianki, spotkania z ludźmi z pierwszych stron gazet, możliwości sprawdzenia swoich sił w konkurencjach sportowych, zajęcia interaktywne, a wszystko to przy rytmach Muzodajni!
Pracownicy mogli poznać pasje swoich koleżanek i kolegów, uczestnicząc w interaktywnych zajęciach m.in.: z malarstwa, paralotniarstwa, modelarstwa i zdrowego odżywiania. W Strefie Techno przedstawiciele działu IT zaprezentowali Mobile Web 2.0, Standard JAIN Slee oraz nowy portal SharePoint 2010. W Kafejce Managera profesjonalni trenerzy pokazali, jak skutecznie negocjować, być asertywnym oraz jak zarządzać zmianą.

W tym roku motywem przewodnim Pikniku były projekty sponsoringowe, w które zaangażowany jest Plus. Piknik odwiedzili ratownicy z TOPR i GOPR, a także himalaiści: Kinga Baranowska i Piotr Pustelnik. Obecni byli również inicjatorzy Tour de Pologne, Czesław Lang i Lech Piasecki. Odbyły się panele poświęcone działaniom społecznym i ekologicznym. Nie zabrakło też atrakcji artystycznych: zorganizowano specjalny pokaz: filmu Protektor, zwycięzcy PlusCamerimage, oraz koncert Honky Tonky Brothers@Marysia Gorajska - laureatów XXIX festiwalu Pikniku Country w Mrągowie.

Relacje z Pikniku Wiedzy znajdziesz poniżej:

Piknik Wiedzy Plusa (skrót) -  cz. 1

 
Piknik Wiedzy Plusa (skrót) -  cz. 2